Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ pre ženy

Aphrodisia „V“ pre ženy - výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia „V“ pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹² a ku udržaniu zdravého sexuálneho  apetítu u žien¹². Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Priaznivo ovplyvňuje ženské sexuálne funkcie. Napomáha ku zvýšeniu  mentálneho  a fyzického výkonu. Extrakt z listov Damiány² prispieva ku zdravému sexuálnemu apetítu, pomáha udržať zdravé sexuálne vzťahy. Napomáha mentálnemu a fyzickému uvoľneniu.   

cena balenia
24.90 € s DPH
 • Popis

  Aphrodisia V pre ženy

  Poďte až na vrchol...... už žiadne predstieranie

  Jedine príroda vie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne vyriešiť problémy nášho psychického aj fyzického zdravia. Samozrejme ide aj o to aký máte problém, ale o to dôležitejšie je pre Vás nájsť jeho najlepšie riešenie teraz, no aj s ohľadom do budúcnosti. Viete ako to riešiť?

  Všetky ženy túžia byť milované a iba máloktorá z nás si neuvedomuje, že spolu s láskou súvisia aj naše vnútorné pocity a naplnenie našich túžob nie je vždy také ľahké. Za naším uspokojením nestojí vždy iba mužova potencia, ale problémy nám môže spôsobiť aj nízka hladina androgénov a estrogénov, zlá psychická pohoda či iné faktory nášho života.

  Aphrodisia „V“ pre ženy - výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia „V“ pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹² a ku udržaniu zdravého sexuálneho  apetítu u žien¹². Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Priaznivo ovplyvňuje ženské sexuálne funkcie. Napomáha ku zvýšeniu  mentálneho  a fyzického výkonu. Extrakt z listov Damiány² prispieva ku zdravému sexuálnemu apetítu, pomáha udržať zdravé sexuálne vzťahy. Napomáha mentálnemu a fyzickému uvoľneniu.   

   Aj keď je ešte veľa vecí v tejto oblasti zahalených rúškom tajomstva a v našej spoločnosti je táto téma chápaná ako tabu , nemôžeme ju obchádzať . V 21.storočí ešte stále až 15% žien nepozná tento pocit, keď mozog zažíva neurónový ohňostroj vyvolaný v limbickom systéme a príčin prečo zdravá žena nemôže dosiahnuť vrchol je viacero. Keď si odmyslíme psychické, traumatické či zdravotné príčiny, predsudky, partnerský nesúlad ... tak nie je dôvod neísť s Aphrodisiou „V“ až na vrchol, bez zbytočného predstierania!!!

  Aphrodisa V pre ženy

  • Certifikovaný výživový doplnok - povolenie na predaj od Úradu verejného zdravotníctva SR
  • Napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹² a ku udržaniu zdravého sexuálneho  apetítu u žien¹²
  • Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Priaznivo ovplyvňuje ženské sexuálne funkcie. Napomáha ku zvýšeniu  mentálneho  a fyzického výkonu.
  • Obsahuje extrakt z listov Damiány², ktorý prispieva ku zdravému sexuálnemu apetítu, pomáha udržať zdravé sexuálne vzťahy. Napomáha mentálnemu a fyzickému uvoľneniu.   
 • Návod na použitie

  Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapula po jedle, pri pravidelnom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

  Upozornenie: Výživový doplnok Aphrodisia „V“ nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

  Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

  Obsah výživových prvkov v 1 kapsule

  (hmotnosť)

  Denná dávka 2 kapsuly (hmotnosť)

  % ODD 2 kapsuly

  L-Arginín

  125 mg

  250 mg

  (x)

  Extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii)

  13,5 mg

  27 mg

  (x)

  ODD: % odporúčanej dennej dávky
  (X) - nie je určená

  Zloženie: L-Arginín hydrochlorid, extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca), Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum), extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii),želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.

  Hmotnosť: 38,2 g (+/- 5%) 60 kapsúl
                     6,4 g (+/- 5%) 10 kapsúl

 • Štúdia

  Štúdia

  Odborníci z World Association for Sexual Health (WASH) v rokoch 2006-2007 uskutočnili testovanie vybraných výživových doplnkov určených na zlepšenie libida a sexuálnych funkcií ženského organizmu predávaných na americkom trhu. Medzi skúmanými výživovými doplnkami bol aj produkt Aphrodisia „V“. V tejto štúdii, ktorej sa zúčastnilo viac ako 3000 žien vo veku od 18-65 rokov, dospeli odborníci z W.A.S.H. k záveru , že výživový doplnok na báze L-argininu s kombináciou prírodných látok je veľmi účinným pomocníkom žien pri dosahovaní orgazmu, zlepšenia prekrvenia periférnych ciev a taktiež konštatovali jeho pozitívne účinky na celkové zdravie ženy.

  Štúdia 1

  V tejto časti štúdie sa odborníci zamerali na zistenie , v akom veku dosahujú ženy najčastejšie orgazmus. Vedci a lekári došli k týmto zaujímavým záverom:

  Štúdia 2

  V druhej časti štúdie odborníkov zo Svetovej asociácie pre sexuálne zdravie zisťovali, koľko žien dosiahne orgazmus počas života. Dospeli k pomerne závažným zisteniam,keď až 48% žien potvrdilo, že orgazmus dosahujú veľmi zriedkavo alebo vôbec.

  Štúdia 3

  V tretej časti štúdie sa odbornící z WASH zamerali na to, koľko žien predstieralo orgazmu pred svojím stálym partnerom . Odpovede boli často šokujúce a výsledok prieskumu priniesol závažné zistenia, že takmer polovica opýtaných už niekedy orgazmus predstierala:

  Štúdia 4

  V tejto časti odborníci porovnávali zmeny a vplyv užívania výživového doplnku Aphrodisia „V“ na sexuálny život žien , v závislosti od dĺžky užívania a pravidelnosti orgazmu, kde až 85% žien potvrdilo výrazné zlepšenie sexuálneho života už po mesačnom pravidelnom užívaní . Už po prvom užití boli výsledky naozaj zaujímavé a viac ako 30% žien pocítilo zmenu . 

 • Zloženie

  L-Arginín

  Je základná živina a biochemikália, bez ktorej nemôže existovať žiadna forma života, nie je nahraditeľný žiadnou inou živinou. L- Arginín telo využíva na stavbu väčšiny tkanív, hormónov, genetického kódu a ďalších látok. 

  Pozitívne účinky

  • odstraňuje poruchy erekcie a sexuálnej vzrušivosti mužov aj žien
  • znižuje celkovo vysoký krvný tlak
  • chráni pred aterosklerózou srdca, tepien, žíl, ciev a opäť im vracia pružnosť
  • urýchľuje doliečenie poúrazových stavov
  • dodáva telesnú energiu
  • zvyšuje odvod kyseliny mliečnej z namáhaného svalu a oddiali tak nástup „svalovice“
  • podieľa sa aj na tvorbe kolagénu, ktorý je súčasť spojivových tkanív
  • znižuje riziko stukovatenia pečene a nárastu cholesterolu
  • pozitívne podporuje imunitný systém

  Tieto účinky L- arginínu prispievajú k priamej syntéze svalových bielkovín, rýchlej regenerácii, hojeniu rán a spomaľovaniu úbytku svalov po námahe.

  Damiána

  Damiána je relatívne malý ker, ktorý produkuje malé, aromatické kvety. Tieto kvety rastú od začiatku do konca leta, a je nasledované plodmi, ktoré chutia podobne ako figy. Hovorí sa, že má silné korenistú vôňu ako harmanček. Listy sú tradične používané do čaju a ako kadidlo, ktoré bolo používané pôvodnými obyvateľov Strednej a Južnej Ameriky pre svoje relaxačné účinky. Bola používaná už v tradičnom ľudovom liečiteľstve. Užívali ju najmä obyvatelia Strednej a Južnej Ameriky pre svoje afrodiziakálne účinky. V medicíne (aj ľudovej) sa damiána používa na liečbu rôznych ochorení, kašľa, na zápchy a na depresie. Bylinný doplnok je určený tiež na tlmenie fibromyalgie (bolesť svalového a spojivového tkaniva), zvýšenie energie, na emfyzém pľúc (chronická obštrukčná choroba pľúc), na nízku hladinu estrogénu, na frigiditu, na návaly horúčavy, impotenciu, neplodnosť, menopauzu, Parkinsonovu chorobu, PMS, zápal prostaty a ďalšie, ktoré súvisia s pohlavnými orgánmi mužov a žien. Má účinky na centrálny nervový systém. Najnovšie vedecké práce hovoria o damiáne, že zvyšuje libido, znižuje frekvenciu a intenzitu kŕčov, zmierňuje depresie, znižuje hladinu cukru v krvi, podporuje trávenie, upravuje nepravidelnú menštruáciu .

  Pozitívne účinky

  • Veľmi účinné ženské afrodiziakum
  • Na telo pôsobí relaxačne až antidepresívne
  • Je tiež veľmi účinná pri liečbe príznakov klimaktéria a PMS
  • Znižuje hladinu cukru v krvi a podporuje trávenie

  Krpčiarka šípolistá - Epimedium sagittatum

  Mnoho druhov rastlín z druhu Epimedium má afrodiziakálne vlastnosti. Podľa legendy túto vlastnosť objavil čínsky pastier kôz, ktorý si všimol sexuálnej aktivity vo svojom stáde potom, čo jedli trávu. "Aktívna látka" v Epimedium je icariin , ktorý ako to bolo preukázané, má účinky látok používajúcich v západnej medicíne na liečbu impotencie a zlepšenie sexuálnych funkcií. Icarin pôsobí ako inhibitor PDE5 a zvyšuje produkciu bioaktívneho oxidu dusnatého rovnako ako napodobňuje účinky testosterónu. Je zodpovedný za odpočinok hladkého svalstva a tým posilňuje aj odozvu v hladkom svalstve nášho organizmu. Tradične a v ľudovom liečiteľstve býva Krpčiarka šípolistá používaná predovšetkým ako veľmi silné afrodiziakum, pri mužskej impotencii, pri mužskej i ženskej neplodnosti (má priamy blahodarný vplyv na tvorbu spermií), Pri predčasnom výrone semena, osteoporóze či nedostatočnom prekrvení mozgu. Zvyšuje citlivosť nervových zakončeniach v koži, teda aj pohlavných orgánoch, pôsobí blahodarne ako nervové tonikum a zlepšuje činnosť imunitného systému.

  Pozitívne účinky

  • Obsahuje látky veľmi účinné pri prevencii a liečbe mužskej impotencie
  • Zlepšuje sexuálne funkcie mužského aj ženského tela
  • Má blahodarný vplyv na tvorbu spermií
  • Má pozitívne účinky pri liečbe mužskej aj ženskej neplodnosti
  • Zvyšuje citlivosť v nervových zakončeniach a zabezpečuje prekrvenie pohlavných orgánov a mozgu

  Koreň Maca

  Maca je prastará liečivá bylina z Peruánskych Ánd. Maca, tiež známa ako Lepidium Meyenii, je ročná rastlina, ktorá sa pestuje v náhorných plošinách stredného Peru. Rastie asi 4500 metrov nad morom v extrémne chladnom, na kyslík chudobnomprostredí so silnými vetrami a ostrým slnečným svetlom. Na svete neexistuje žiadna iná potravina, ktorá by bola schopná rásť v tejto nadmorskej výške. Pôda tejto náhornej plošiny je veľmi bohatá na minerály, ktoré zodpovedajú za úroveň nájdených stopových prvkov v maca. Maca je v Peru uctievaná počas viac ako 2000 rokov. Podľa legendy sa hovorí, že bojovníci Inkov jedli Maca pred bojovou výpravou na dosiahnutie sily a vytrvalosti. Španielski dobyvatelia ju nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov“. Ženy v Južnej Amerike po tisíce rokov používajú Maca na podporu výdrže, predchádzanie únave a na znižovanie účinkov stresu na organizmus. Peruánske ženy začínajú používať Maca od veku 3 rokov, a zostávajú silné, plodné, produktívne a majú neuveriteľnú výdrž až do neskorého veku. Maca zvyšuje ženské libido, a na dosiahnutie najlepších výsledkov sa má užívať denne.

  Pozitívne účinky

  • Zabraňuje mužskej impotencii, ženskej frigidite.
  • Dlhodobo výrazne podporuje erekciu.
  • Stimuluje sexuálne funkcie.
  • Zvyšuje libido.
  • Klinické testy potvrdili pozitívny vplyv na potenciu, objem semena a pohyblivosť a počet spermií.
  • Kladne pôsobí na prostatu u mužov.
  • Napomáha pri duševnej vyčerpanosti, strese, posilňuje psychickú odolnosť.
  • Posilňuje a omladzuje organizmus, zmierňuje príznaky starnutia.
  • Podporuje rast svalovej hmoty.
  • Napomáha normalizácii hladiny hormónov u žien - veľmi účinná v období klimaktéria