Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ pre mužov

Aphrodisia „V“ pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu. Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu potenciu, sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Prispieva ku zvyšovaniu množstva a pohyblivosti spermií. Má priaznivý vplyv na zdravý mužský reprodukčný systém. Sibírsky Ženšen² pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Prispieva k sexuálnemu zdraviu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú a duševnú výkonnosť. Extrakt z plodov Kotvičníka zemného³ podporuje sexuálnu túžbu a sexuálny výkon. Má priaznivý vplyv na mužský močový a reprodukčný systém. Ginkgo biloba⁴ prispieva ku správnemu prekrveniu orgánov.

cena balenia
24.90 € s DPH
Aphrodisia V ultra rapid pre mužov

Aphrodisia „V“ ultra rapid pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu s urýchleným nástupom účinku, ktorá pomáha mužom skvalitniť erekciu¹²³ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³. Aphrodisia „V“ ultra rapid pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu. Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu potenciu, sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Prispieva ku zvyšovaniu množstva a pohyblivosti spermií. Má priaznivý vplyv na zdravý mužský reprodukčný systém. Sibírsky Ženšen² pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Prispieva k sexuálnemu zdraviu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú a duševnú výkonnosť. Extrakt z plodov Kotvičníka zemného³ podporuje sexuálnu túžbu a sexuálny výkon. Má priaznivý vplyv na mužský močový a reprodukčný systém. Ginkgo biloba⁴ prispieva ku správnemu prekrveniu orgánov.

cena balenia
14.90 € s DPH
 • Popis

  Aphrodisia „V“ pre mužov

  Výživový doplnok na podporu erekcie a libida

  Poďte až na vrchol...... zlepšite si postavenie.

  Prečo by som mal skúšať ďalší z tisíca produktov na našom trhu zameraných na potenciu či zvýšenie výkonnosti. Veď ja s tým nemám problém, povie si takmer každý muž. Aspoň pred všetkými kamarátmi to tak všetci prezentujeme a málokto si prizná problémy v posteli . Nejde však o to ,ako presviedčame naše okolie o svojej potencii ,ale o to či sme naozaj spokojní sami so sebou. Dokážeme si sami kriticky povedať, že vekom klesá aj naša potencia ?

  Aphrodisia „V“ pre mužov je výživový doplnok obsahujúci špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu. Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu potenciu, sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido. Prispieva ku zvyšovaniu množstva a pohyblivosti spermií. Má priaznivý vplyv na zdravý mužský reprodukčný systém. Sibírsky Ženšen² pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Prispieva k sexuálnemu zdraviu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú a duševnú výkonnosť. Extrakt z plodov Kotvičníka zemného³ podporuje sexuálnu túžbu a sexuálny výkon. Má priaznivý vplyv na mužský močový a reprodukčný systém. Ginkgo biloba⁴ prispieva ku správnemu prekrveniu orgánov.

  Aphrodisia „V“ pre mužov je dobrou správou pre všetkých ,ktorí si vážia každú chvíľku strávenú s partnerom a vedia alebo chcú si užiť svoj život naplno. Myslíme si, že väčšina dobrých manželov či partnerov chce byť aj dobrými milencami. Tak prečo váhať a nevyskúšať produkt ,ktorý pomáha riešiť problémy s erekciou? Vyhnite sa rozhovorom typu : „ Myslím si ,že si skvelý ,ale... alebo snáď „ Bolo to výborné ,ale... ? Určite. Poďte teda až na vrchol, zlepšite Vaše postavenie!!!

  Aphrodisia V pre mužov

  • Certifikovaný výživový doplnok - povolenie na predaj od Úradu verejného zdravotníctva SR
  • Obsahuje špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³
  • Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý priaznivo ovplyvňuje sexuálnu potenciu, sexuálnu túžbu a napomáha zvyšovať libido.
  • Obsahuje Sibírsky Ženšen²,ktorý pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Prispieva k sexuálnemu zdraviu. 
  • Obsahuje extrakt z plodov Kotvičníka zemného³, ktorý podporuje sexuálnu túžbu a sexuálny výkon.
  • Extrakt z Ginkgo biloba⁴ prispieva ku správnemu prekrveniu orgánov.
 • Návod na použitie

  Aphrodisia „V“ pre mužov

  Výživový doplnok na podporu erekcie a libida.

  Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapsula po jedle, alebo 2 kapsuly naraz 1-2 hodiny pred pohlavným stykom. Pri pravidelnom užívaní, sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

  Obsah výživových prvkov v 1 kapsule

  (hmotnosť)

  Denná dávka 2 kapsuly (hmotnosť)

  % ODD 2 kapsuly

  L-Arginín

  250 mg

  500 mg

  (x)

  Extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Sibírsky Ženšen

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Extrakt z plodov Kotvičníka zemného

  25 mg

  50 mg

  (x)

  Krpčiarka šípolistá

  20 mg

  40 mg

  (x)

  Extrakt z listov Ginko Biloba

  10 mg

  20 mg

  (x)

  ODD: % odporúčanej dennej dávky
  (X) - nie je určená

  Zloženie: L-Arginín, extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii), Sibírsky Ženšen, extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), extrakt z Krpčiarky šípolistej (Epimedium sagittatum), extrakt z listov Ginko biloba, želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.

  Hmotnosť: 35,8 g (+/- 5%) 60 kapsúl

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pre mužov

  Výživový doplnok na podporu erekcie a libida s ultra rýchlym nástupom účinku.

  Odporúčané denné dávkovanie: 2 kapsuly naraz 1–2 hodiny pred pohlavným stykom. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

  Obsah výživových prvkov v 1 kapsule

  (hmotnosť)

  Denná dávka 2 kapsuly (hmotnosť)

  % ODD 2 kapsuly

  L-Arginín

  500 mg

  1000 mg

  (x)

  Extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Sibírsky Ženšen

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Extrakt z plodov Kotvičníka zemného

  25 mg

  50 mg

  (x)

  Krpčiarka šípolistá

  20 mg

  40 mg

  (x)

  Extrakt z listov Ginko Biloba

  10 mg

  20 mg

  (x)

  ODD: % odporúčanej dennej dávky
  (X) - nie je určená

  Zloženie: L-Arginín, extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii), Sibírsky Ženšen, extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), extrakt z Krpčiarky šípolistej (Epimedium sagittatum), extrakt z listov Ginko biloba, želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.

  Hmotnosť: 7 g (+/- 5%) 10 kapsúl

   

  Upozornenie: Výživové doplnky Aphrodisia V a Aphrodisia V ultra rapid nie sú určené pre deti. Nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

  Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživové doplnky nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

 • Zloženie

  L-Arginín

  Je základná živina a biochemikália, bez ktorej nemôže existovať žiadna forma života, nie je nahraditeľný žiadnou inou živinou. L- Arginín telo využíva na stavbu väčšiny tkanív, hormónov, genetického kódu a ďalších látok. 

  Pozitívne účinky

  • odstraňuje poruchy erekcie a sexuálnej vzrušivosti mužov aj žien
  • znižuje celkovo vysoký krvný tlak
  • chráni pred aterosklerózou srdca, tepien, žíl, ciev a opäť im vracia pružnosť
  • urýchľuje doliečenie poúrazových stavov
  • dodáva telesnú energiu
  • zvyšuje odvod kyseliny mliečnej z namáhaného svalu a oddiali tak nástup „svalovice“
  • podieľa sa aj na tvorbe kolagénu, ktorý je súčasť spojivových tkanív
  • znižuje riziko stukovatenia pečene a nárastu cholesterolu
  • pozitívne podporuje imunitný systém

  Tieto účinky L- arginínu prispievajú k priamej syntéze svalových bielkovín, rýchlej regenerácii, hojeniu rán a spomaľovaniu úbytku svalov po námahe.

  Koreň Maca

  Maca je prastará liečivá bylina z Peruánskych Ánd. Maca, tiež známa ako Lepidium Meyenii, je ročná rastlina, ktorá sa pestuje v náhorných plošinách stredného Peru. Rastie asi 4500 metrov nad morom v extrémne chladnom, na kyslík chudobnom prostredí so silnými vetrami a ostrým slnečným svetlom. Na svete neexistuje žiadna iná potravina, ktorá by bola schopná rásť v tejto nadmorskej výške. Pôda tejto náhornej plošiny je veľmi bohatá na minerály, ktoré zodpovedajú za úroveň nájdených stopových prvkov v maca. Maca je v Peru uctievaná počas viac ako 2000 rokov. Podľa legendy sa hovorí, že bojovníci Inkov jedli Maca pred bojovou výpravou na dosiahnutie sily a vytrvalosti. Španielski dobyvatelia ju nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov“. Ženy v Južnej Amerike po tisíce rokov používajú Maca na podporu výdrže, predchádzanie únave a na znižovanie účinkov stresu na organizmus. Peruánske ženy začínajú používať Maca od veku 3 rokov, a zostávajú silné, plodné, produktívne a majú neuveriteľnú výdrž až do neskorého veku. Maca zvyšuje ženské libido, a na dosiahnutie najlepších výsledkov sa má užívať denne.

  Pozitívne účinky

  • Zabraňuje mužskej impotencii, ženskej frigidite.
  • Dlhodobo výrazne podporuje erekciu.
  • Stimuluje sexuálne funkcie.
  • Zvyšuje libido.
  • Klinické testy potvrdili pozitívny vplyv na potenciu, objem semena a pohyblivosť a počet spermií.
  • Kladne pôsobí na prostatu u mužov.
  • Napomáha pri duševnej vyčerpanosti, strese, posilňuje psychickú odolnosť.
  • Posilňuje a omladzuje organizmus, zmierňuje príznaky starnutia.
  • Podporuje rast svalovej hmoty.
  • Napomáha normalizácii hladiny hormónov u žien - veľmi účinná v období klimaktéria.

  Sibírsky Ženšen

  S vlastnosťami považovanými vo väčšine sveta takmer za mystické, sa v Číne ženšen používa na liečebné účely viac ako 2000 rokov. Ženšen patrí do 'čchi' kategórie rastlín ktoré sa používajú na posilnenie a regeneráciu orgánov a tkanív. V priebehu histórie sa popularita aj použitie ženšenu rozširovala. V súčasnosti sa výťažky z koreňa používajú pri rôznych zdravotných problémoch. Zlepšuje adaptabilitu organizmu, podporuje činnosť obličiek a žliaz s vnútorným vylučovaním, priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu, zlepšuje trávenie a napomáha dokonalému vstrebávaniu živín. Upravuje činnosť srdca a centrálneho nervového systému, pôsobí protiskleroticky, zlepšuje priebeh reumatizmu a chronickej bronchitídy. Pomáha chrániť pred rakovinou a škodlivou radiáciou, spomaľuje procesy starnutia a pôsobí ako silné afrodiziakum. Čínskej označenie "ženšen" znamená niečo ako "človeka koreň". Podľa náuky o podobnosti sa liečivé vlastnosti rastlín prejavujú v ich tvare, napríklad škvrnité listy Pľúcnik pripomínajú pľúca a tak naznačujú že rastlina je dobrá na pľúca alebo listy ktoré sú srdcovité alebo majú tvar obličky naznačujú liečivé účinky pre takto indikované orgány. Korene ktoré pripomínajú ľudskú postavu potom pôsobia celkovo na ľudské telo a tešia sa osobitná úcte.

  Pozitívne účinky

  • podporuje antioxidačné, imunostimulačné a protizápalové procesy v organizme
  • dodáva energiu pre organizmus
  • vhodný pri zvýšenej únave, vyčerpaní, či oslabení organizmu
  • pomáha zlepšovať koncentráciu a podporuje regeneráciu organizmu
  • vhodný k stabilizácii fyzického, zmyslového a intelektuálneho výkonu
  • pôsobí ako silné afrodiziakum

  Kotvičník zemný

  Kotvičník je bylina s mimoriadnymi účinkami na prečistenie organizmu, zvýšenie vitality a obranyschopnosti organizmu, zvýšenie sexuálnej aktivity. Pri klinických štúdiách bol zistený dramatický nárast sily, vytrvalosti a schopnosti svalovej regenerácie. Zmes fytosterolov v kotvičníku patrí k najefektívnejším kombináciám, ktoré veda objavila v jednej rastline.

  Pozitívne účinky

  U mužov:

  • zvyšuje pánskou potenciu, zvyšuje hladinu testosterónu až o 30%
  • zvyšuje objem svalovej hmoty na úkor tuku
  • zlepšuje mužskú plodnosť
  • lieči problémy s prostatou
  • obnovuje mladícku vitalitu a elán

  U žien:

  • značne zvyšuje hladinu estrogénov - ženských pohlavných hormónov
  • zmierňuje negatívne klimakterické problémy u žien
  • potlačenie nespavosti, napätia a depresie a podráždenosti
  • Redukuje telesný tuk
  • zvyšuje sexuálnu aktivitu

  Krpčiarka šípolistá - Epimedium sagittatum

  Mnoho druhov rastlín z druhu Epimedium má afrodiziakálne vlastnosti. Podľa legendy túto vlastnosť objavil čínsky pastier kôz, ktorý si všimol sexuálnej aktivity vo svojom stáde potom, čo jedli trávu. "Aktívna látka" v Epimedium je icariin , ktorý ako to bolo preukázané, má účinky látok používajúcich v západnej medicíne na liečbu impotencie a zlepšenie sexuálnych funkcií. Icarin pôsobí ako inhibitor PDE5 a zvyšuje produkciu bioaktívneho oxidu dusnatého rovnako ako napodobňuje účinky testosterónu. Je zodpovedný za odpočinok hladkého svalstva a tým posilňuje aj odozvu v hladkom svalstve nášho organizmu. Tradične a v ľudovom liečiteľstve býva Krpčiarka šípolistá používaná predovšetkým ako veľmi silné afrodiziakum, pri mužskej impotencii, pri mužskej i ženskej neplodnosti (má priamy blahodarný vplyv na tvorbu spermií), Pri predčasnom výrone semena, osteoporóze či nedostatočnom prekrvení mozgu. Zvyšuje citlivosť nervových zakončeniach v koži, teda aj pohlavných orgánoch, pôsobí blahodarne ako nervové tonikum a zlepšuje činnosť imunitného systému.

  Pozitívne účinky

  • Obsahuje látky veľmi účinné pri prevencii a liečbe mužskej impotencie
  • Zlepšuje sexuálne funkcie mužského aj ženského tela
  • Má blahodarný vplyv na tvorbu spermií
  • Má pozitívne účinky pri liečbe mužskej aj ženskej neplodnosti
  • Zvyšuje citlivosť v nervových zakončeniach a zabezpečuje prekrvenie pohlavných orgánov a mozgu

  Ginko Biloba

  Podľa vedeckých výskumov, Ginko Biloba rástlo na Zemi už pre miliónmi rokov a je to unikátny rastlinný druh. Zdraviu prospešné účinky boli objavené najprv na ďalekom východe. Čínska prírodná medicína Ginko dodnes berie ako jednu z často využívaných rastlín pre prírodné lekárstvo. Semená a listy stromu sa používajú ako liečivo, obsahujú asi 60 účinných látok. V medicínskych preparátoch sú využívané na rozširovanie ciev, zlepšenie cirkulácie krvi a jej okysličovania. Ginko Biloba priaznivo pôsobí proti únave, zlepšuje metabolizmus a imunitné schopnosti organizmu, môže pôsobiť aj ako prírodné antidepresívum. Posilňuje rôzne časti a funkcie tela tým, že stimuluje ich činnosť. Využíva sa aj pri liečbe astmy, nedostatočnom mozgovom prekrvení a gangrénach.

  Pozitívne účinky

  • má blahodarný účinok na krvný obeh a cievy, hlavne v mozgu a dolných končatinách
  • priaznivo ovplyvňuje pamäť a ďalšie mozgové funkcie
  • má antioxidačnú aktivitu, teda spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím